Nová stránka activstar.eu vo výstavbe

Pripravujeme pre Vás novú verziu stránky activstar.eu. Produkty je možné zatiaľ zakúpiť len na stránke activstar.eu.

Graf zaťaženia orgánov


Chcete sa dozvedieť, ktoré máte najviac zaťažené orgány ?
Potrebujete poradiť

Podľa dátumu a hodiny narodenia Vám vypočítame Graf zaťaženia orgánov podľa Tradičnej čínskej medicíny.

Podľa tesnej váhy Vám vypočítame odporúčaný pitný režim.

Po odoslaní údajov sa výsledok zobrazí na obrazovke.

5 elementov
Prihláste sa k odberu noviniek a akcií
Registrácia zdarma
Aktivujte si 40% zľavy a bezplatný e-shop.
5 elementov
Produktová ochutnávka

Zdenko - dobre to trafilo oblasti, ktoré mám citlivé a aj choré...podžalúdočná žľaza, tlak a tým aj srdce a z cukrovky mám citlivé obličky.

Editka - graf sa trafil a presne ukázal moje kritické miesta. Kĺby, srdce, trávenie, močový mechúr, koža, kolagén. Neuveriteľné.

Zuzana - mne ukázalo presne to s čím mám problém, slezina, močový mechúr, ľadviny, tenké črevo. Idem na produkty.

Janko - dnes som robil analýzu zdravia s kvantovým prístrojom a následne som zmeral cez graf zaťaženia orgánov. Výsledok je taký, že v oboch prípadoch boli veľmi podobné. Milo ma to prekvapilo.

Ludmila - to čo v tom teste vyšlo je pravda. Všetko presne sedí. Ďakujem

Vierka - dnes som mal krátky telefonát s pani, ktorá hovorí: v 2018 som spoznala Activstar a mala som na kvantovom prístroji 38 červených výsledkov. Produkty používam denne a dnes nemám nič červené a cítim sa super. Má to význam. Máš aj ty podobnú skúsenosť?

Danica - skúsenosť s grafom orgánových hodín: v novembri som merala pána kvantovym analyzátorom a vyhodnotilo mu okrem iného i hrubé črevo avšak výrobok si nekupil, proste neriešil to povedal že tomu neverí....tak to nechal tak. No počkalo ho to. Oslovila som ho znova a spravila graf zaťaženia orgánov a znova vyšlo hrubé črevo a vtom mi píše že má nejaké bolesti brucha večer stúpla teplota a ráno šiel k doktorovi, diagnóza znela.... Zápal hrubého čreva. A preto neberme svoj zdravotný stav na ľahkú váhu spravme si radšej prevenciu.

0