Nová stránka activstar.eu vo výstavbe

Pripravujeme pre Vás novú verziu stránky activstar.eu. Produkty je možné zatiaľ zakúpiť len na stránke activstar.eu.

Vaše skúsenosti s produktami Activstar

Moja skúsenosť s NO s sprejom je pre mňa skutočný zázrak. Môj priateľ dostal mozgovú príhodu. Keďže som odhadla, čo sa  stalo, nastriekala som na priateľa  na celú  krčnú chrbticu a, lymfaticke  cievy, celú časť pliec, Activ NO sprej od Activstar, samozrejme na zápästia  tiež. Do rána vydržal  doma a ráno som definitívne volala  pohotovosť. Keď došli  vysvetlila som im, čo som spravila ukázala  NO sprej a s  prekvapením na mňa pozerali, lebo NO sprej nepoznali. Záchranka  odviezla  priateľa a ja som do druhého  dna nevedela nič, čo sa  deje. Na druhy deň mi sám telefonoval a  povedal, čo všetko sa udialo.
Po našom rozhovore, za  pol hodinu  mi telefonoval  priamo primár hlavnej nemocnice a jeho lekár oddelenia a  pýtali sa ma, čo som to na priateľa nastriekala. Povedali, že zachranári niečo hovorili len nevedeli to presne  vysvetliť. Tak som  vysvetlila, čo je to NO sprej. S  otázkou či som niečo  pokazila s tým. Odpoveď ma, ale veľmi prekvapila a zároveň potešila. 
,,Nie, práve,  naopak, zachránila ste mu život" Znela  odpoveď. 
,,Keby ste to nebola spravila, pacient by bol do rana  doma zomrel.
,, Krvný  tromb, teda  (krvná zrazenina)  by bola  pretrhla celú cievu  v  mozgu a bolo by to zalialo cely  mozog a on by  umrel. 
,,Vďaka NO  sa  cieva  otvorila, teda  rozšírila a ten tromi  mohol voľne pokračovať a  nenarobil škody  ďalšie v mozgu. 
S úžasom som počúvala, primára nemocnice a nevedela som, čo  povedať. Ten  pocit sa nedá  opísať. 
Ďakujem firme Activstar.

Ivona - Švajčiarsko

Ivona - Švajčiarsko

Yvonka - Švajčiarsko Activbody a Activkolagén spreje, sú to pomocníci pri  Artróze, polyartroze, bolestiach  krížov, poškodených stavcov, kĺbov prstov na rukách, kŕčových žilách, či  malých  popraskaných žilkách a trombóze. Tieto  spreje  stačí nastriekať  na svoje postihnuté  miesta, denne  a aj  viac krát  je to možné a  účinok  sa dostaví  do  10 minút. Bolesti kĺbov, keďže som bola na vozíku, potom na barlách a  dnes  chodím sama  po valstnych, kŕčové  žily  musela som nosiť  elastické  podkolienky. Zápal kolena  a teda nákolenica, dnes je  už zabudnuté. Konečne nebolia žily, tie sa krásne upravujú nie som taká  čierna na nohách  a halvne nebolia, a  viac  už  nevznikajú čierne  fľaky na nohách popraskané žily, kŕčové žily sa netvoria. Operácia sa  síce podarila, ale  žily sa  po par  mesiacoch vrátili. Dnes  už  je to pre  mňa  nekceptovateľná  operácia.  Takže dnes už len  Activbody sprej a na kĺby Activkolagen.  Žiadne  podkolienky, žiadne nakolenice a pásy na  kríze.  Ďakujem  Activstar

Yvonka - Švajčiarsko

Yvonka - Švajčiarsko

Pár rokov(možno6-7)mávam afty-sprej Activ nano sprej od Activstar mi pomohol najrýchlejšie zo všetkých prípravkov čo som mala.Už po prvom použití mi ustúpila bolesť a po 2-3dňoch mi úplne zmizli.Určite si ho ešte objednám

Lucia - Pružina

Lucia - Pružina

Musím Vám to tu napísať. Ráno som vstala a točila sa mi hlava, zmerala som si tlak a ten bol 189/99. Viete čo som použila Activ NO sprey - nastriekala som si ho na zápästie. oči 160/89. Ak máte problémy s tlakom, so srdiečkom vrelo odporúčam.

Jarmila - CZ

Jarmila - CZ

Veľmi sa teším a idem sa podeliť... Potvrdil sa účinok NO spreju. Minulý rok po operácii srdca. Arytmie 206 pulz.Tiež my zistili pri operácii multiarytmicke srdce. No a dnes po kontrole a používaní NO spreju, NO drink výsledky zlepšené.Takže waw efekt a pokračujem a som spokojná

Elena - Púchov

Elena - Púchov
Elena - Púchov

Musím uznať, že po používaní spreju s kolagénom Activ Natural sa mi zlepšila nielen pleť, ale vidím aj jasnejšie.

Milan - Púchov

Milan - Púchov

Začal používať produkt Activ Mucol a stalo sa niečo, čo som nečakal. Začal som sa výrazne odhlieňovať, trvalo to asi 14 dní, ale teraz sa cítim výrazne lepšie. A musím podotknúť, že som predtým nemal žiadny kašeľ ani nič podobné.

Ján - Podbanské

Ján - Podbanské

Dnes ráno ma bolela hlava a necítil som sa dobre. Moje meranie na WIWE prístroji ukázalo odchylku. Nastriekal som si Activ NO sprej na obe zápästia, čelo, spánky, krčné tepny a aj na oblasť zátylku po prvom meraní a po druhom meraní som to zopakoval a pridal som si aj NO drink. Výsledok je, že bolesť zmizla acítim sa už dobre.

Ľudovít

Ľudovít

Ahoj, takže dnes môžem definitívne povedať, že Activdetox je parádna vec, a to nielen na základe Tvojich poznatkov, ale z vlastnej skúsenosti... dodáva energiu, mňa osobne zasýti, isto porobí dobre v tele, ale mne sa najviac páči ten pocit ľahkosti a energie, ktorý sa do 30 minút po vypití nápoja dostaví. Ten pocit je neskutočne príjemný, takže zaraďujem na dosť dlhú dobu Activdetox do svojho jedálnička. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí ho potrebujú. Lucia.

Lucia - Žilina

Lucia - Žilina

Má veľmi rýchly účinok hlavne pri COVID-e a pri post-COVIDovom syndróme pri zhoršenom dýchaní a znížení saturácie O2 v krvi. Mám vlastnú skúsenosť, možno striekať na kožu niekoľkokrát denne... a samozrejme 1-2x denne sáčok NO drinku.

Ján

Ján
0